Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
MAN
23.09
17:00-18:30
E2
ONS
25.09
17:00-18:30
J4
05.10 11:00 7er 2 H  
Nordre Fjell G10 Rød - Sotra Foldnes -  
03.10 17:15 Ågotnes Kunstgress H  
Nordre Fjell G10 Kvit - Askøy FK Cyan -  
26.09 17:15 Bergheim Kunstgress 1 7er A B  
Askøy FK Oransje - Nordre Fjell G10 Rød -  
26.09 17:15 Hald stadion 7er A B  
Sund 1 - Nordre Fjell G10 Kvit -  
21.09 11:00 7er 2 H  
Nordre Fjell G10 Rød - Sund 2 -  
19.09 17:15 Ågotnes Kunstgress H  
Nordre Fjell G10 Kvit - Sotra Danielsen -  
14.09 11:00 Erdal idrettsplass kunstgress 7er D B  
Erdal Spurs - Nordre Fjell G10 Kvit -  
12.09 17:15 Follese kunstgress 1 7er B B  
Follese Sparta - Nordre Fjell G10 Rød -  
07.09 11:00 7er 2 H  
Nordre Fjell G10 Rød - Nest-Sotra G10 -  
05.09 17:15 Ågotnes Kunstgress H  
Nordre Fjell G10 Kvit - Follese Dynamo -  
29.08 17:15 7er 2 H  
Nordre Fjell G10 Rød - Telavåg Tigers -  
29.08 17:15 Ågotnes Kunstgress H  
Nordre Fjell G10 Kvit - Vestsiden-Askøy /Apollo Svart -  
24.08 11:55 Skogsvåg kunstgressbane 7er A B  
Skogsvåg Stars - Nordre Fjell G10 Kvit -  
22.08 17:15 Rong Kunstgras 7er A B  
Skjergard 1 - Nordre Fjell G10 Rød -  
06.06 17:15 Straume Stadion 7er B B  
Sotra Foldnes - Nordre Fjell G10 Rød -  
06.06 17:15 Bergheim Kunstgress 1 7er B B  
Askøy FK Cyan - Nordre Fjell G10 Kvit -  
01.06 12:05 7er 2 H  
Nordre Fjell G10 Rød - Askøy FK Oransje -  
01.06 11:00 Ågotnes Kunstgress H  
Nordre Fjell G10 Kvit - Sund 1 -  
23.05 17:15 Hald kunstgress 7er A B  
Sund 2 - Nordre Fjell G10 Rød -  
23.05 17:15 Straume Sotrabanen 7er A B  
Sotra Danielsen - Nordre Fjell G10 Kvit -  
16.05 17:15 Ågotnes Kunstgress H  
Nordre Fjell G10 Kvit - Erdal Spurs -  
15.05 18:15 7er 2 H  
Nordre Fjell G10 Rød - Follese Sparta -  
09.05 17:15 Skålevik kunstgras 7er A B  
Nest-Sotra G10 - Nordre Fjell G10 Rød -  
07.05 18:00 Follese minibane 7er B  
Follese Dynamo - Nordre Fjell G10 Kvit -  
04.05 11:00 Ravnanger kunstgress 7er B B  
Vestsiden-Askøy /Apollo Svart - Nordre Fjell G10 Kvit -  
02.05 17:15 Telavåg gress 7er B B  
Telavåg Tigers - Nordre Fjell G10 Rød -  
25.04 17:15 7er 2 H  
Nordre Fjell G10 Rød - Skjergard 1 -  
25.04 17:15 Ågotnes Kunstgress H  
Nordre Fjell G10 Kvit - Skogsvåg Stars -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift