Nordre Fjell Fridrett fikk kretsmester i KM hopp uten tilløp.

Søndag 7.januar ble KM Hopp u.t. 2018 arrangert i Laksevåghallen. Nordre Fjell Friidrett stilte med 5 utøvere i øvelsen stille lengde. Silje Grønhaug tok gull i jenter 16 år med 2.31. Emma Haugland tok sølv i jenter 14 også med 2.31. Lasse Bøe-Hansen tok bronse i gutter 15 år med 2.41.

Stevne: KM Hopp u/ t

Stevnested: Laksevåghallen

Stevnedato: 2018-01-07

Arrangør: Laksevåg

Kontaktperson: Harald Heier

Telefon:

Epost: hahei@statoil.com

Utendørs: N

Resultatliste:

LENGDEU/ T

J-11

1 Embla Njerve 2007 BergensTurn 1.97

2 Birgi tte Birkeland 2007 Norna-Salhus 1.94

3 Emile Kongshaug 2007 Norna-Salhus 1.88

4 Mar the Viken 2007 BergensTurn 1.83

5 Julie Herfindal 2007 Fana 1.71

J-12

1 Christine Lerøen-Pedersen 2006 Laksevåg 2.14

2 Anna Silseth 2006 Ask 2.13

3 Lea Gundersen 2006 Fyllingen 2,10

4 Edle Erik Li tland 2006 Laksevåg 2.09

5 Hannah Glosvik 2006 Norna-Salhus 1.99

6 ClaudiaGjøstein-Scott 2006 Fyllingen 1.97

7 Sophie Ulla-Zahl 2006 Norna-Salhus 1,90

8 MinaHostad 2006 Ask 1.88

9 Jenny Ånonli 2006 Gneist 1.86

10 Hannah Olsen 2006 ASk 1.82

11 Ane Lund 2006 Ask 1.79

J-13

1 Kristin Villanger 2005 Fyllingen 2.16

2 Maria Bekken 2005 Ask 2.04

3 Ingrid Rokkan 2005 Skogsvåg 2.04

4 Tirill Bergheim 2005 Norna-Salhus 2.03

5 Liv Viksmo 2005 Viking 1.76

J-14

1 Guro Hjeltnes 2004 Norna-Salhus 2.38

2 Emma haugland 2004 Nordre Fjell 2.31

3 Sofie Skard 2004 Stord 2.29

4 Rebecka Dale 2004 Norna-Salhus 2.18

5 Nicoline Coulson 2004 Norna-Salhus 2.17

6 Anna Solheim 2004 Bremnes 2.12

7 Anna Guldberg 2004 Ask 2.07

8 Sophie Lode 2004 BergensTurn 2.07

9 Idun Haugland 2004 Viking 1.96

NB! Julie Bakke Liland 2004 Norna-Salhus 2.47

J-15

1 UnaHaukanes 2003 Gneist 2.29

2 Emma Engelsen 2003 Laksevåg 2.16

3 Frida Dixon 2003 Fana 2,00

4 Frida Simonsen 2003 Laksevåg 1,90

J-16

1 Silje Grønhaug 2002 Nordre Fjell 2.31

2 Maria Skaar 2002 Fyllingen 2.24

3 Leah Indrebø 2002 Ask 2.23

4 Fride Vågen 2002 laksevåg 2.21

5 Siri Glittenberg 2002 laksevåg 2.06

6 Anne Herland 2002 Fyllingen 2.06

7 Maren Landro 2002 Nordre Fjell 2.01

8 IdaDame 2002 Fyllingen 1.98

J-17

1 Jennifer Mjøs 2001 Fana 2.36

J18-19

1 Ingrid Har tvei t 2000 Fana 2.13

KS

1 Kristine Moberg 1995 Os 2.89 (2,89 - 2,88 - 2,

2 Sarah Øvsthus 1994 Laksevåg 2.52

3 Hilde Gundersen 1974 Fyllingen 2.37

KV 35-39

1 Lene Stuhr 1980 Fana 1.89

KV 40-44

1 Tine Birkeland Siver tsen 1977 Laksevåg 2.23

KV 50-54

1 Ani ta Raa 1966 Fana 2.32

2 Mar tha Dixon 1968 Fana 2.12

KV 60-65

1 Mette Bø thun 1957 Laksevåg 1.82

G-11

1 Jakob H. Holmelid 2007 Norna-Salhus 2.05

2 Sigurd Sørheim Fløgstad 2007 Fyllingen 1.99

3 Henrik Iversen 2007 Laksevåg 1.92

4 Eirik Kvile 2007 Gneist 1,80

G-12

1 Kjell A. Kubon 2006 BergensTurn 2.15

2 Atish Ganeshalingham 2006 Norna-Salhus 2.07

3 Odin Øyna 2006 Fana 2.07

4 Jørgen Ones 2006 Norna-Salhus 1.96

5 Tobiasheldal 2006 Fana 1.78

6 Erik Fauske Johannsson 2006 Laksevåg 1,70

7 Olav Hartvei t 2006 Fana 1.66

8 Mathias Bø 2006 Laksevåg 1.64

9 Christopher Kårbø 2006 Laksevåg 1.54

10 Philip Larsen Daae 2006 Laksevåg 1.43

G-13

1 Eirik Leknessund 2005 Norna-Salhus 2.36

2 Oskar Stuhr 2005 Fana 2.29

3 Oskar Kvile 2005 Gneist 2.16

4 Daniel Siver tsen 2005 Laksevåg 2,10

5 Nikolai Ni tter 2005 Fana 1.95

6 Leon Bøe-Hansen 2005 Nordre-Fjell 1.94

7 Georg Von Erpecon-Halvorsen 2005 Viking 1.89

8 EliasPletten 2005 Laksevåg 1.66

G-14

1 Emil Gundersen 2004 Fyllingen 2.62

2 Philip Kubon 2004 BergensTurn 2.48

3 Teodor Heldal 2004 Fana 2,40

4 Vincent Gjerde 2004 Viking 2.39

5 Kur t Barista 2004 Fyllingen 2.29

6 Luca Bergheim 2004 Norna-Salhus 2.22

7 Sander Skjoldal 2004 Fyllingen 2.09

8 Niklas Liland 2004 Fana 1.99

G-15

1 EliasBergheim 2003 Ask 2,70

2 Kasper Fjellstad 2003 Norna-Salhus 2.62

3 Lasse Bøe-Hansen 2003 Nordre-Fjell 2.41

4 Odin Horn 2003 Fyllingen 2.41

5 Mads Hjørnevik 2003 Fyllingen 2.37

G-16

1 Johannes Ytre-Arne 2002 Fana 2.57

2 Christian Frich Mæhlum 2002 Laksevåg 2.48

3 Sander Daae 2002 Fana 2.42

4 Eskild Njerve 2002 BergensTurn 2.38

5 Fredrik Liland 2002 Fana 2.16

G-18/ 19

1 Jakob Ånonli 1999 Gneist 2.99

2 Jon Vaardal-lunde 2000 Viking 2.78

3 Hermann Krüger 2000 Frisk 2.67

4 Andreas Frich Mæhlum 2000 Laksevåg 2.55

MJ

1 Daniel Johnsen 1998 Ask 2.88

2 Siver t Sellevoll 2000 Hovding 2.83

MS

1 Mons Mar tin Borgen 1994 Os 3.03

2 Thomas Mellin Olsen 1977 Gular 3,00

3 Magnus Kleppe 1965 Fyllingen 2.89

4 Øyvind Bu 1987 Laksevåg 2.81

5 Bjarne Mar tinsen 1996 Laksevåg 2.66

MV 45-49

1 Bård Øyna 1973 Fana 2.59

2 Øyvind Li tland 1972 Laksevåg 2.55

MV 50-54

1 Stein Fossen 1968 Fri 2.33

2 Thore Gamst Laksevåg 2.11

MV 55-59

1 Agnar Aadland 1960 Laksevåg 2.47

MV 60-64

1 Freydar Olsen 1957 Laksevåg 2.17

MV 70-74

1 Jan Borgen 1946 Os 2.39

HØYDEU/T

J-11

1 Mar tha Viken 2007 BergensTurn 1.02

2 Embla Njerve 2007 BergensTurn 0.92

3 Birgi tte Birkeland 2007 Norna-Salhus 0.83

J-12

1 Edle Eik Li tland 2006 Laksevåg 1,10

2 Lea Gundersen 2006 Fyllingen 1.07

3 Christine Lerøen-Pedersen 2006 L 1.04

4 Sophie Ulla-Zahl 2006 Norna-Salhus 1.04

5 Hannah Glosvik 2006 Norna-Salhus 0.98

5 Emma bergheim 2006 Norna-Salhus 0.95

7 Hannah Olsen 2006 Ask 0.92

7 ClaudiaGjøsten-Scott 2006 Fyllingen 0.89

9 MinaHofstad 2006 Ask 0.86

J-13

1 Ingrid Rokkan 2005 Skogsvåg 1.15

2 kristin Villanger 2005 Fyllingen 1,10

3 Maria Bekken 2005 Ask 1.05

4 Tiril Bergheim 2005 Norna-Salhus 1.05

J-14

1 Sophie Skard 2004 Stord 1.25

2 Sophie Lode 2004 BergensTurn 1,20

3 Anna Solheim 2004 Bremnes 1.15

4 Idun Haugland 2004 Viking 1,00

J-16

1 Olina Olseth 2002 Ask 1.14

2 Siri Gamst Gli ttenberg 2002 Laksevåg 1,10

3 IdaDame 2002 Fyllingen 1.06

4 Fride Vågen 2002 Laksevåg 1.06

5 Anne Herland 2002 Fyllingen 1.02

J-18/ 19

1 Ingrid Har tvei t 2000 Fana 1.06

KS

1 Solveig Onstad 1993 Laksevåg 1.16

KV 40-44

1 Tine Birkeland Siver tsen 1977 Laksevåg 1.05

KV 50-54

1 Ani ta Raa 1966 Fana 1,20

KV 60-64

1 Mette Bø thun 1957 Laksevåg 0,90

G-11

1 Eirik Kvile 2007 Gneist 0.89

2 Henrik Iversen 2007 Laksevåg 0.89

3 Sigurd Sørheim Fløgstad 2007 Fyllingen 0.89

G-12

1 TobiasHeldal 2006 Fana 1,00

2 Odin Øyna 2006 Fana 0.92

3 Mathias Bø 2006 laksevåg 0.89

4 Olav Hartvei t 2006 Fana 0.86

5 Erik Fauske Johannsson 2006 Laksevåg 0.83

6 Christopher Kårbø 2006 Laksevåg 0.83

7 Philip Larsen Daae 2006 Laksevåg 0,80

G-13

1 Oskar Kvile 2005 Gneist 1,20

2 Oskar Stuhr 2005 Fana 1,20

3 Nikolai Ni tter 2005 Fana 1,10

4 Georg Von Erpecom-Halvorsen 2005 Viking 0.95

5 Eirik leknessund 2005 Norna-Salhus 0,80

G-14

1 Theodor Heldal 2004 Fana 1,30

2 Philip Kubon 2004 BergensTurn 1.27

3 Luca Bergheim 2004 Norna-Salhus 1.27

4 Emil Gundersen 2004 Fyllingen 1.24

5 Vincent Gjerde 2004 Viking 1.18

6 Niklas Liland 2004 Fana 1,00

G-15

1 EliasBergheim 2003 Ask 1.33

2 Mads Hjørnevik 2003 Fyllingen 1,30

G-16

1 Eskild Njerve 2002 BergensTurn 1.34

2 Christian Frich Mæhlum 2002 Laksevåg 1.34

3 Johannes Ytre-Arne 2002 Fana 1,30

4 Sander Daae 2002 Fana 1,30

5 Fredrik Liland 2002 Fana 1.14

G-18/ 19

1 Hermann Krüger 2000 Frisk 1.38

2 Arvid Grenar 2000 Laksevåg 1.22

MJ

1 Arvid Grenar 2000 Laksevåg 1,20

MS

1 Mons Mar tin Borgen 1994 Os 1.55

2 Fredrik Stuhr 1979 Fana 1,40

3 Thomas Mellin Olsen 1977 Gular 1.35

3 Øyvind Bu 1987 Laksevåg 1.35

MV 45-49

1 Øyvind Li tland 1972 Laksevåg 1.28

MV 50-54

1 Thore Gamst Laksevåg 1.04

MV 55-59

1 Freddy Indrebø Ask 1.28

2 Agnar Aadland 1960 Laksevåg 1.28

MV 60-64

1 Egil Solvi 1956 Fri 1.32

MV 65-69

1 Jan Borgen 1946 Os 1,20

 

- 2,86 - 2,87)

Aktivitetskalender

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift